Čís. položky 9999

Hugo Noske *

Hugo Noske * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1886-1960) "Blühender Kaktus", rechts unten signiert Noske, Holzschnitt in Farbe, ca. 38 x 38 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

29.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Hugo Noske *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 29.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 22.07. - 29.07.2015