Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7111

Joseph Moseley Barber

Joseph Moseley Barber - Starožitnosti, Obrazy

(Birmingham, ausgest.1864-1878 R. A. London) Spielende Kinder am Waldweg, signiert, datiert J. M. Barber, 1862, Öl auf Leinwand, 60,5 x 91 cm, gerahmt, (Rahmen beschädigt), (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

06.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Joseph Moseley Barber

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 06.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2015