Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7109

Julius Zopf

Julius Zopf - Saisonabschluß-Auktion Bilder Varia, Antiquitäten, Möbel, Teppiche und Design

(Wien 1838-1897) Gebirgslandschaft, Öl auf Leinwand, 42 x 69 cm, gerahmt,

Gegenstück zu 138-56758/2

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

06.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Julius Zopf

Gegenstück zu 138-56758/2

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Datum: 06.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2015