Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7109

Charles Leslie

Charles Leslie - Starožitnosti, Obrazy

(Wimbledon 1835-1898 London) Fischer im schottischen Hochlandsee, signiert Charles Leslie, Öl auf Leinwand auf Holz, 30 x 60 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Charles Leslie

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 06.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2015