Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7102 #

Karl Kaufmann

Karl Kaufmann - Starožitnosti, Obrazy

(1843-1905) zugeschrieben/attributed Partie in Venedig, bezeichnet Karl Kaufmann 1895, Öl auf Leinwand, 48 x 74 cm, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 3.190,-
Vyvolávací cena:
EUR 2.400,-

Karl Kaufmann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 06.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2015

** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)