Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7102

Max von Poosch *

(Pola 1872-1968 Wien) Galante Szene, signiert, datiert M Poosch, (19)23, Öl auf Holz, 34 x 28 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

06.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Max von Poosch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Datum: 06.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2015