Čís. položky 7000

Heiligenbild

Heiligenbild - Umění, starožitnosti, šperky

(wohl Süddeutsch, 18./19. Jhdt.) "Maria mit verschrenkten Händen" Öl auf Nussholzplatte, ca. 18 x 12 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

richard.krautgartner@dorotheum.at

09.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Heiligenbild

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 09.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.07. - 09.07.2015