Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 310-197535/0003

Brillant Damenring

Brillant Damenring - Klenoty

Gold 580, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,25 ct, in Silberfassung, österr. Amtspunze 1872 - 1922, RW 54, 2 g

Expert: Julie Leroux

06.07.2015 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Brillant Damenring

Expert: Julie Leroux

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Datum: 06.07.2015 - 15:36
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 29.06. - 06.07.2015