Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Alexander Djikija *

(Tbilisi 1963 geb.-lebt in Moskau und Ankara) "Murrey and the corpse-trolley", cyrillisch betitelt sowie signiert, datiert 94, Tusche und Marker auf Velinpapier, 29,5 x 42 cm, gerahmt,(PP)

Expert: Mag. Patricia Pálffy Mag. Patricia Pálffy
+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

30.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alexander Djikija *

+43-1-515 60-386

patricia.palffy@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti, Obrazy
Datum: 30.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 25.06. - 30.06.2015