Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Unbekannt, Mitte 20. Jhdt.

Unbekannt, Mitte 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Alpenländische Dorfansicht" Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 25 x 38 cm, gerahmt, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

02.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Unbekannt, Mitte 20. Jhdt.

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.06. - 02.07.2015