Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Anton Raphael MENGS

Anton Raphael MENGS - Umění, starožitnosti, šperky

(Aussig, Böhmen 1728 - 1779 Rom) - Umkreis 2 Bilder a) "Verkündigung des Engels Gabriel an die Hl. Maria" b) "Darbringung des Jesuskindes im Tempel" Öl/Gouache auf Papier, je ca. 21 x 15 cm, verglast, gerahmt Ruf 800

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

02.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Anton Raphael MENGS

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 02.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 26.06. - 02.07.2015