Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Alexander Rudolf Kubiczek Wernburg 1942 geb.

Alexander Rudolf Kubiczek Wernburg 1942 geb. - Kunst, Antiquitäten und Möbel

"Looping" Acryl auf Karton, signiert A. R. Kubiczek 95 nummeriert 4029, betitelt, in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

01.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Möbel
Datum: 01.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 20.06. - 01.07.2015