Werner Augustiner *
(Graz 1922-1986) Betitelt "Paris", rechts unten signiert Augustiner, Tuschzeichnung auf Papier, ca. 23 x 30 cm, wellig, Passepartout (stockfleckig)
Expert: Christian Wiesinger
15.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Werner Augustiner *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.07. - 15.07.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.000,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.500,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,-