Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Alfred Kubin *

Alfred Kubin * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "Der Fang", Rauhnacht, im Stein signiert Kubin, Lithografie, Raabe Nr. 281, um 1925, Blattgröße ca. 36 x 47 cm, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Alfred Kubin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015