Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Anton Klusacek *

Anton Klusacek * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(Krumau 1940 geb., tätig in Linz) Betitelt "Krumau im Morgenlicht", rechts unten signiert und datiert A. Klusacek Nov. 1996, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 75 x 85 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Anton Klusacek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015