Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

3 Hinterglasbilder 19. Jh.

3 Hinterglasbilder 19. Jh. - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

u. a. "Hl. Maria", ca. 27 x 20 cm, 25 x 17 cm und 18 x 13 cm, Farbfehlstellen, Rippleistenrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

3 Hinterglasbilder 19. Jh.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015