Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Frantisek Myslivec

Frantisek Myslivec - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(1890-1965) 3 Bilder "Landschaften mit figuralen Staffagen", unten signiert Fr. Myslivec und tlw. datiert (19)50, Öl auf Karton/Leinwand, ca. 10 x 13 cm, ca. 11 x 13 cm und ca. 10 x 9 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

15.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Frantisek Myslivec

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 15.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.07. - 15.07.2015