Friedensreich Hundertwasser*
(Wien 1928-2000 Pazifischer Ozean, an Bord d. Queen Elizabeth II.) Buch "Zu den Ausstellungen 1968/69 USA", färbig bebildert, signiert Hundertwassre, Gebrauchsspuren
Expert: Christian Wiesinger
15.07.2015 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
Friedensreich Hundertwasser*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 08.07. - 15.07.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 3.500,- do EUR 4.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.500,- do EUR 2.500,- -
Odhadní cena:
EUR 1.300,- do EUR 1.800,-