Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 091-112330/0000

Sepp Schönitzer *

(Graz 1896-1993, Studium an der Landeskunstschule Graz bei A. Zoff und D. Pauluzzi) rückseitig betitelt Schneealm, signiert S. Schönitzer, Arbeit um 1960, Öl/Leinwand auf Malkarton kaschiert, Bildausschnitt 32 x 41 cm, gerahmt, Leinwand verschmutzt, Rahmen bestoßen

Expert: Friedrich Reinbacher

13.07.2015 - 17:07

Vyvolávací cena:

Sepp Schönitzer *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 13.07.2015 - 17:07
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 29.06. - 10.07.2015