Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Gustav Brauner *

(Tillendorf 1880 - 1966 Memmingen) Stadtmotiv mit Turm, signiert G. Brauner, Aquarell auf Papier, 38 x 24 cm, Passep, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

22.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Gustav Brauner *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten & Bilder
Datum: 22.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 17.06. - 22.06.2015