Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Klaus KLINGLER *

Klaus KLINGLER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Salzburg 1937 geb.) "Ohne Titel" unten rechts signiert und datiert: (19)72, Lithografie, Auflagenr. 2/3, Blattformat ca. 65 x 85 cm, beschädigt, fleckig, verglast

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

25.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Klaus KLINGLER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.06. - 25.06.2015