Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Gottlieb Theodor von KEMPFHARTENKAMPF *

Gottlieb Theodor von KEMPFHARTENKAMPF * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1871 - 1964 Achrain bei Kitzbühel) "Gehöft in Frein a. d. Mürz" unten rechts signiert: G. Kumpf, Bleistift auf Papier, ca. 22 x 15 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

25.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 19.06. - 25.06.2015