Bidjar
ca. 240 x 163 cm, Westpersien (Iran) um 1920, ältere kurdische Brücke in archaischer Musterung, Kantenschäden
25.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Bidjar
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.06.2015 - 15:00 |
Prohlídka: | 19.06. - 25.06.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Saphirring
- Künstler 20. Jhdt.
- Medaillon an Uhrenkette