Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 392-214519/0001

Damenring

Damenring - Klenoty

Gelbgold 585, besetzt mit zwei Brillanten, sowie je einen Rubin, Saphir und Smaragd, RW 50, 6,7 g, Österr. Einfuhrpunze 1965-2001, øG7

Expert: Ekkehard Riegler Ekkehard Riegler
+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

25.06.2015 - 17:02

Vyvolávací cena:

Damenring

+43-512-570 447

ekkehard.riegler@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.30, So: 9.00 - 18.00
innsbruck.maria-theresienstrasse@dorotheum.at

+43 512 570 447
Aukce: Klenoty
Datum: 25.06.2015 - 17:02
Prohlídka: 15.06. - 25.06.2015