Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 19

Diamant Kulturperlenohrring

Diamant Kulturperlenohrring - Klenoty

Gold 580, Silber, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,70 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 2,1 gøx

Expert: Dorothee Ganter Dorothee Ganter
+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

25.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Diamant Kulturperlenohrring

+43-1-515 60-336

juwelenauktion@dorotheum.at

Aukce: Klenoty
Datum: 25.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 18.06. - 25.06.2015