Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7014

Kompass und Wachssiegel

Kompass und Wachssiegel - Umění a starožitnosti

gedrechselten Holzdosen, Kompass bezeichnet M. E. 1801 altersspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

17.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Kompass und Wachssiegel

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 17.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 06.06. - 17.06.2015