Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-062398/0005

Hugo von Bouvard *

Hugo von Bouvard * - Obrazy

(Wien 1879-1959) Blumenstück, signiert und datiert H Bouvard 1922, Öl auf Leinwand,64 x 49 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

13.09.2017 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-

Hugo von Bouvard *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Obrazy
Datum: 13.09.2017 - 15:14
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: online