Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Oswald RAMPL *

Oswald RAMPL * - Umění, starožitnosti, šperky

(Innsbruck 1911 - 1991) "Bauerngehöft im Hochgebirge" unten rechts signiert: Os. Rampl, (lt. Angabe: Sellraintal in Lüsens), Aquarell auf Papier, sichtbare Blattgröße ca. 48 x 62 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

18.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Oswald RAMPL *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 18.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 12.06. - 18.06.2015