Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Hans Fronius *

(Sarajewo 1903-1988 Wien) "Avignon", rechts unten signiert Hans Fronius, Lithografie, ca. 22 x 31 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hans Fronius *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 01.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.06. - 01.07.2015