Karl Mostböck*
(Grein a. d. Donau 1921-2013 Steyr) "Steinige Landschaft", rechts unten signiert und datiert K. Mostböck (19)63, Mischtechnik auf Papier, Blattgröße ca. 24 x 32 cm
Expert: Christian Wiesinger
01.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Karl Mostböck*
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.06. - 01.07.2015 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 1.200,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 800,- do EUR 1.200,- -
Vyvolávací cena: