Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Monogrammist um 2000

Monogrammist um 2000 - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

Betitelt "Haftende Illusion", rechts unten am Passepartout monogrammiert BM, fotografische Lacktechnik, Passepartout-Ausschnitt ca. 29 x 44 cm, Kartongröße ca. 70 x 50 cm, Wechselrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 90,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Monogrammist um 2000

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 01.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.06. - 01.07.2015