Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ernst Balluf *

(Linz 1921-2008) "Linzerin", rechts unten signiert Ernst Balluf, Lithografie, ca. 48 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ernst Balluf *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 01.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.06. - 01.07.2015