Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Karneolarmspange um 1920/30

Karneolarmspange um 1920/30 - Umění, starožitnosti, šperky

Gold ca. 580, Bärenkopfpunze, beschädigt, 20,6 g

Expert: Heinrich Thurnhofer

01.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Karneolarmspange um 1920/30

Expert: Heinrich Thurnhofer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.06. - 01.07.2015