Karneolarmspange um 1920/30
Gold ca. 580, Bärenkopfpunze, beschädigt, 20,6 g
Expert: Heinrich Thurnhofer Heinrich Thurnhofer
01.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Karneolarmspange um 1920/30
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.06. - 01.07.2015 |