Čís. položky 9999

Karl Tucek *

Karl Tucek * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wien 1889-1952) 2 Bilder "Linz", rechts unten signiert K. Tucek, Radierungen in Farbe, ca. 22 x 17 cm und 14 x 19 cm, stockfleckig, tlw. Passepartout, verglast, gerahmt,

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.07.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Karl Tucek *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 01.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.06. - 01.07.2015