Ernst Huber *
(Wien 1895-1960) "Badende", rechts unten signiert und datiert Ernst Huber (19)20, Lithografie, Passepartout-Ausschnitt ca. 22 x 17 cm, verglast, gerahmt
Expert: Christian Wiesinger
01.07.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Ernst Huber *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 01.07.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 24.06. - 01.07.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 2.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.400,- do EUR 1.800,- -
Odhadní cena:
EUR 1.000,- do EUR 1.300,-