Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Friedrich Gauermann

(Miesenbach 1807-1862 Wien) "Der schützende Baum", handkolorierte Lithografie von Eduard Weixlgärtner nach Friedrich Gauermann, Passepartout-Ausschnitt ca. 32 x 38 cm, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

01.07.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Friedrich Gauermann

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 01.07.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 24.06. - 01.07.2015