Brillantdamenring
Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,15 ct, österr. Amtspunze 1922-1925, RW 53, 4,1 g
Expert: Julie Leroux Julie Leroux
15.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Brillantdamenring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 15.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 08.06. - 13.06.2015 |
Položky z jiných aukcí
- Damenring
- Altschliffbrillantsolitär Ring ca. 0,50 ct