Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 399

Jean Egger

Jean Egger - Umění, starožitnosti, šperky

(Hüttenberg, Kärnten,1897-1934 Klagenfurt) "Weiblicher stehender Akt", signiert Jean Egger Paris?, Bleistiftzeichnung auf Papier, auf Karton fixiert, 32,5 x 24,5 cm, gerahmt, verglast, oberer und unterer Blattrand mit Klebebandresten, an den Rändern partiell beschädigt sowie mit Knick- und Faltspuren

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Jean Egger

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 17.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 08.06. - 17.06.2015