Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 356

Egon Stoitzner *

(Wien 1903-1977 Wien) "Waldinneres", signiert Egon Stoitzner, Öl auf Leinwand, 70 x 60 cm, revers am Rahmen beschriftet Waldweg bei Hartberg Egon Stoitzner 1964, gerahmt

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.000,-

Egon Stoitzner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 08.06. - 17.06.2015