Kurt Schmidt
(Klagenfurt 1917-1985) "Winterlandschaft mit Häusern", monogrammiert KS, Aquarell auf Papier, 46,5 x 61 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
17.06.2015 - 15:00
- Vyvolávací cena:
Kurt Schmidt
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 17.06.2015 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 08.06. - 17.06.2015 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 800,- -
Vyvolávací cena:
Položky z jiných aukcí
- 1996 Château Pontet-Canet, Bordeaux, 92 Cellar Tracker-Punkte
- Kurpfalz, Karl Theodor 1743-1799 GOLD
- Sammlung Eierbecher,