Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 57

Valentin Oman *

Valentin Oman * - Kunst, Antiquitäten und Schmuck

(St. Stefan/Villach 1935 geb.) signiert Oman, datiert 73, schwer leserlich betitelt Homo... V?, Tusche, Graphit auf Papier, 49,5 x 40 cm, ohne Rahmen, Blatt mit leichten Knickstellen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.06.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 380,-
Vyvolávací cena:

Valentin Oman *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 08.06. - 17.06.2015