Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 56

Herbert Boeckl *

(Klagenfurt 1894-1966 Wien) "Dominikaner", signiert Boeckl, datiert 49, Aquatinta, 35,5 x 28,5 cm, gerahmt, verglast, außerhalb des Druckes partiell mit Flecken

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

17.06.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Herbert Boeckl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 17.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 08.06. - 17.06.2015