Čís. položky 9999

Adolf Frohner *

(Groß Inzersdorf 1934-2007) "Bindung", rechts unten signiert Frohner, Radierung in Farbe, nummeriert I/X, Blattgröße ca. 76 x 56 cm, verglast, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

17.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Adolf Frohner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 17.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 10.06. - 17.06.2015

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.