Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Andreas MITTERFELLNER *

Andreas MITTERFELLNER * - Umění, starožitnosti, šperky

(Holzkirchen 1912 - 1972 München) "Oberbayrischer See" unten links signiert und datiert: And. Mitterfellner 1944, rückseitig beschriftet und Widmung, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 80 x 100 cm, wuchtiger vergoldeter masseverzierter Rahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

03.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Andreas MITTERFELLNER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.05. - 03.06.2015