Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000 #

Ludwig Heinrich JUNGNICKEL *

Ludwig Heinrich JUNGNICKEL * - Umění, starožitnosti, šperky

(Wunsiedel 1881 - 1965 Wien) 3 Bilder: "Tierfabeln" Farblithografien, Plattengröße je ca. 13 x 10 cm, Passepartout, Rahmen beschädigt

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

03.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Ludwig Heinrich JUNGNICKEL *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.05. - 03.06.2015