Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hinterglasbild, 20. Jhdt.

Hinterglasbild, 20. Jhdt. - Umění, starožitnosti, šperky

"Hl. Georg" ca. 46 x 38 cm, teils starke Farbreduktionen, Glas an unteren Kante gebrochen, gerahmt

richard.krautgartner@dorotheum.at

03.06.2015 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 190,-
Vyvolávací cena:

Hinterglasbild, 20. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.05. - 03.06.2015