Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7005

Florian Jakowitsch *

Florian Jakowitsch * - Umění a starožitnosti

(Wiener Neustadt 1923 geb.) "Sitzender weiblicher Akt Kreide, aquarelliert, signiert Florian Jakowitsch 52, 37 x 50 cm. beschädigt, zerknittert, fehlt linke unter Ecke

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Florian Jakowitsch *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.05. - 03.06.2015