Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7005

Ilma Colette

Ilma Colette - Umění a starožitnosti

(Congnac 1941 geb.) Ohne Titel, Gouache auf Papier signiert Ilma Colette Mai 78 Widmung, ca. 38 x 50 cm. gerahmt, fleckig

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 70,-

Ilma Colette

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.05. - 03.06.2015