Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7001

Georg Janny

Georg Janny - Umění a starožitnosti

(Wien 1864-1935) Hochkalter Griesalm, Mischtechnik auf Papier signiert G. Janny, 22,5 x 28 cm. in Passep. gerahmt verglast

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

03.06.2015 - 15:00

Vyvolávací cena:

Georg Janny

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.06.2015 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 23.05. - 03.06.2015