Čís. položky 330

Fauteuil um 1910/20

Fauteuil um 1910/20 - Umění a starožitnosti, Klenoty

mahagonifurniertes Fußgestell, mit honigfarbiger Ledertapezierung, Metallbeschlag, freistehend verwendbar, restauriert

Expert: Friedrich Reinbacher

12.06.2015 - 16:00

Vyvolávací cena:

Fauteuil um 1910/20

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění a starožitnosti, Klenoty
Datum: 12.06.2015 - 16:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 26.05. - 09.06.2015